سوالات متداول

اجاق با اپلیکیشن های سفارش غذای آنلاین چه فرقی می کند؟
اجاق یک سامانه سفارش آنلاین غذای سنتی (آش، حلیم و کله پاچه) است که با استفاده نظرات شما فقط از رستوران های دارای کیفیت سطح A برای شما غذا را تهیه و ارسال می کند.
چگونه در اجاق ثبت نام کنم؟
شما می توانید در سایت یا اپلیکیشن اجاق تنها با وارد کردن یک شماره موبایل ثبت نام کنید.
روش پرداخت در اجاق به چه شکله؟
پرداخت مبلغ سفارشات در سامانه اجاق تنها از طریق پرداخت آنلاین و پرداخت از طریق کیف پول می باشد.
تراکنش ناموفق چیست؟
اگر پس از پرداخت مبلغ سفارش پیغام عملیات ناموفق دریافت کردید به معنی می باشد که پول از حساب شده کسر شده و به حساب پذیرنده (اجاق) واریز شده، اما این عملیات به درستی انجام نشده و مبلغ واریز شده تا ۷۲ ساعت به حساب بانکی شما باز میگردد. در غیر اینصورت می توانید از طریق شماره تماس پشت کارت عابر بانک خود این موضوع را پیگیری کنید.
از کجا کد تخفیف بگیرم؟
با دنبال کردن حساب رسمی اجاق در شبکه های اجتماعی می توانید از برگزاری جدیدترین کمپین های تخفیفی با خبر شوید هم چنین اجاق به عنوان یک سامانه استارت آپی در نمایشگاه های مختلف حضور فعال داشته و به بازدیدکنندگان خود کد تخفیف ارائه می کند.
چگونه از کد تخفیف استفاده کنم؟
پس از ثبت نام در سایت با وارد کردن شماره موبایل، غذای مورد نظر خود را انتخاب کنید، در مرحله بعد سفارش خود را بازبینی کرده سپس آدرس را وارد کنید و دکمه پرداخت را انتخاب کنید. در آخرین مرحله گزینه ای به نام (کد تخفیف دارید؟)‌ مشاهده می کنید با انتخاب این گزینه می توانید کد تخفیف خود را وارد کنید.
امکان استفاده از چند کد تخفیف در یک سفارش وجود دارد؟
زمانی که محصول در منوی سامانه شامل تخفیف باشد و شما یک کد تخفیف دیگر در اختیار دارید می توانید همزمان از هر دو تخفیف استفاده کنید، در غیر اینصورت امکان استفاده از دو کد تخفیف مجزا در یک سفارش وجود ندارد.
اجاق چگونه رستوران های تامین کننده را انتخاب می کند؟
واحد پشتیبانی اجاق با نظرسنجی و بر اساس معیار های سختگیرانه بهترین و با کیفیت ترین رستوران های تامین کننده غذای سنتی در هر منطقه را پس از آزمایش کیفیت و گذراندن دوره همکاری کوتاه مدت انتخاب می کند لازم به ذکر است مشاهده کوچکترین مشکل در کیفیت یا بسته بندی غذا باعث قطع همکاری فوری با رستوران می گردد.
تحویل سفارش چقدر زمان می برد؟
پس از ثبت سفارش، در سامانه اجاق زمان رسیدن غذا (بازه زمانی ۴۵ الی ۶۰ دقیقه) مشخص می شود و قابل مشاهده است. اگر دیرتر از زمان مشخص شده غذا به دست شما برسد اجاق یک کد تخفیف ۵۰ درصدی برای شما ارسال می کند.