درباره‌ما

اجاق از یک فکر و نیاز اولیه شروع شد و با همراهی تیمی خلاق،‌ پویا و پرانرژی در محیطی بسیار صمیمانه شکل گرفت و کم کم در تهران رشد پیدا کرد. اجاق به شما این امکان را می دهد که به سادگی چند کلیک غذای سنتی و خوشمزه، (آش، حلیم و کله پاچه) با بالاترین کیفیت در سطح تهران را سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

زمانی که شما، سفارش ثبت می کنید اپراتور اجاق، با نزدیک ترین تامین کننده تماس می گیرد و لیست سفارش را اعلام می کند و تا زمانی که سفارش شما بسته بندی شود، برای تامین کننده پیک موتوری می فرستد و غذای شما را در کمترین زمان ممکن به شما تحویل خواهد داد. لازم به ذکر است ملزومات بسته بندی از قبل در اختیار تامین کنندگان قرار گرفته است و با پکیجینگ منحصر به اجاق، غذا را دریافت خواهید کرد.

اجاق تمام تلاش خود را می کند که سفارش پس از ثبت و تایید در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

تیم اجاق در تلاش است که خدمات و فرآیند سفارش آسان تری برای شما به ارمغان بیاورد تا بتوانید غذای سنتی را به راحتی به صورت آنلاین سفارش دهید.

پس از گذشت کمتر از یک سال توانسته ایم تعداد قابل توجهی مشتری راضی و تامین کننده هایی با سطح کیفی A در کنار خودمان داشته باشیم.

شما به راحتی می توانید با وارد کردن یک شماره موبایل در اجاق ثبت نام و به صورت اتوماتیک منوی نزدیک ترین رستوران به خودتان را مشاهده کنید.

برنامه اجاق برای آینده چیست؟
اجاق در تلاش است بزودی لیست غذای خود را با توجه به ارزش ها و ملاک های مورد نظر، با همکاری بهترین تامین کنندگان در تهران کامل تر کند.

چرا باید از اجاق استفاده کنم؟

- ثبت نام آسان با یک شماره تماس
- فرایند سفارش دهی بسیار آسان
- بالاترین سطح کیفی غذا در سطح تهران
- ارسال در سریع ترین زمان ممکن
- امکان سفارش دهی به صورت پیش سفارش
- ارائه قیمت های مناسب و رقابتی
- قابلیت مکان یابی خودکار
- ذخیره سازی آدرس های شما
- جستجو خودکار آدرس و چینش خودکار منو براساس تامین کنندگان منطقه شما